top of page
Image by Jess Bailey

Kontakt

Tegutsen psühholoogina aastast 2007. Mul on magistrikraad psühholoogias ja ligi 15-aastane töökogemus immuunpuudulikuse- ja psüühikahäiretega isikutega töötamisel. Olen püsivalt tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete, orgaaniliste psüühikahäirete ja immuunpuudulikkusega haigete nõustamisega. Täiendasin oma teadmisi ja oskusi kliinilises psühholoogias Tallinna Ülikoolis. 2019 läbisin koolitust „Sissejuhatus kognitiiv-käitumisteraapiasse”. Olen lõpetanud kliinilise psühholoogia spetsialiseerumise V.M.Bekhterevi neuroloogia ja psühhiaatria meditsiinilise teadusuurimuskeskuses(St. Petersburg, Russian Federation) ning läbinud koolituse „Sissejuhatus kognitiiv-käitumisteraapiasse“. Psühholoogina kasutan oma töös kõiki psühholoogi eetilise koodeksi põhimõtteid. 

Olen läbinud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisterapeudiõppe (09.02.2019) ja funktsionaalse toitumisenõustajaõppe. Funktsionaalse toitumisnõustaja töö on rohkem seotud funktsionaalse meditsiiniga: selgitan välja toitumuslikud probleemid, lähtudes omandatud teadmistest toidu ja toitumise mõjust tervisele, sh haiguste tekkele ja olemasolevate haiguste kulule.

Töötan kliendiga personaalselt, aidates vältida haiguse süvenemist ning suurendades heaolu krooniliste haigusseisundite korral. Kliendi eesmärkide saavutamiseks kasutan individuaalset lähenemist, hoian konfidentsiaalsust, töötan klientide lähedaste, tugivõrgustiku ja vajadusel ka teiste spetsialistidega.

Nõustan nii eesti, kui ka vene keeles, võtan vastu Tallinnas, ka veebis.

 

Aja broneerimiseks palun helistage +372 525 46 36, kirjutage natali.mizerova@gmail.com või täitke allolevat vormi.

Kui Teil on küsimusi, kirjutage mulle!

Aitäh!

_Jake_Farra_0004_miz.jpg

Natalja Mizerova 

Psühholoog, toitumisterapeut

Logo_NutriPsy1.png
bottom of page