Image by Jess Bailey

Kontakt

Tegutsen psühholoogina aastast 2007. Mul on ligi 13-aastane töökogemus immuunpuudulikuse- ja psüühikahäiretega isikutega töötamisel. Olen püsivalt tegelenud meeleolu- ja ärevushäirete, orgaaniliste psüühikahäirete ja immuunpuudulikkusega haigete nõustamisega. Psühholoogina kasutan oma töös kõiki psühholoogi eetilise koodeksi põhimõtteid.

Olen läbinud Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisterapeudiõppe (09.02.2019) ja jätkan õppimist funktsionaalse toitumise terapeudiõppes. Toitumisterapeudi töö on rohkem seotud funktsionaalse meditsiiniga: selgitan välja toitumuslikud probleemid, lähtudes omandatud teadmistest toidu ja toitumise mõjust tervisele, sh haiguste tekkele ja olemasolevate haiguste kulule.

Töötan kliendiga personaalselt, aidates vältida haiguse süvenemist ning suurendades heaolu krooniliste haigusseisundite korral. Kliendi eesmärkide saavutamiseks kasutan individuaalset lähenemist, hoian konfidentsiaalsust, töötan klientide lähedaste, tugivõrgustiku ja vajadusel ka teiste spetsialistidega.

Nõustan nii eesti, kui ka vene keeles, võtan vastu Tallinnas.

 

Aja broneerimiseks palun helistage +372 525 46 36, kirjutage natali.mizerova@gmail.com või täitke allolevat vormi.

Kui Teil on küsimusi, kirjutage mulle!

Aitäh!

_Jake_Farra_0004_miz.jpg

Natalja Mizerova 

Psühholoog, toitumisterapeut

Logo_NutriPsy1.png